Formálne jazyky a automaty
(letný semester 2017/2018)

[ oznamy ]
[ rozvrh ]
[ pravidlá ]
[ domáce úlohy ]
[ riešenia ]
[ hodnotenie ]
[ materiály ]
[ odkazy ]
[ TeX ]
[ kontakt ]

Prihlásenie

Meno:
Heslo:

Oznamy

pridané dňaoznam
6. 3. 2018Bolo uverejnené zadanie prvej bodovanej domácej úlohy, ktorú treba odovzdať štandardným spôsobom, do krabice pred sekretariátom KI, do utorku 20.3.2018 15:00SEČ.
24. 2. 2018Bolo spresnené zadanie úlohy 6 v sade 2. Touto cestou ďakujem Matúšovi Juranovi za upozornenie na nepresnosť.
20. 2. 2018Vitajte v letnom semestri! Všetkých študentov zapísaných na tento predmet prosíme – najmä v prípade neúčasti na úvodnom cvičení a prednáške – o oboznámenie sa s pravidlami predmetu. Sú rovnaké, ako v zime, avšak zopakovanie nezaškodí. Prihlasovanie na tejto stránke je otvorené; študenti bakalárskeho stupňa zapísaní na predmet v AISe by mali mať vytvorené používateľské meno. Študentom magisterského stupňa štúdia používateľské meno nebolo vytvorené, keďže u väčšiny je jasné, že si predmet iba nechávajú uznať z bakalárskeho stupňa. Pre vytvorenie nového používateľa je potrebné poslať mail cvičiacemu. Ako aj v zime, je potrebné zmeniť si heslo, nemeniť heslo spolužiakom, vybrať si skupinu cvičení a nastaviť e-mailovú adresu a zverejňovanie študijných výsledkov.